Nedir?

Denebunu.com yeni ürünler keşfettiğin, satın almadan önce
denediğin ve deneyimlediğin ürünlerle ilgili fikirlerini paylaştığın
bir platformdur.

Aylık Kutu

Ayda 1 kez, çoğunluğu deneme boy olan, kimi zaman da orijinal boy ürünlerden oluşan kutularımız profilinin uygunluğuna göre sunulmaktadır. 

Kulağa çok güzel geliyor değil mi? O zaman bizden sana bir tavsiye; profilini ne kadar doldurursan, ürün deneme şansın o kadar artacaktır. Seni yakından tanımamız için oluşturduğumuz ankette yanıtladığın her soru profilini oluşturmaktadır.

Bu ücretsiz ürünler, işbirliği yaptığımız markaların ürünlerini denettirmek istedikleri hedef kitleye, bize iletmiş oldukları kriterlere göre sunulmaktadır. Hedef kitlede değilsen profiline Aylık Kutu tanımlanmaz.

Eğer profiline tanımlı bir Aylık Kutu varsa, e-posta ile bilgilendirme alırsın. Profiline tanımlanmış olan bu kutuyu talep etmek için belli bir süren olacaktır. Bu süre, her kutu için farklı olabilir. Sana belirlenen süre içerisinde kutunu talep etmezsen, hakkın başka bir üyemize geçmiş olur.

Denebunu’da deneyeceğin ücretsiz ürünler ile ilgili fikrini duymak için sabırsızlanıyoruz. Denebunu’da denediğin ürünlere ait ürün yorumlarını eksiksiz doldurman gelecek kutuları görme şansını artıracaktır.

Exclusive Kutu

Lüks tüketimden kozmetiğe, kişisel bakımdan elektroniğe farklı kategorilerdeki ürünlerden oluşan Denebunu Exclusive kutularımız uzun süreli bir ürün deneyimi elde etmen için seni bekliyor! Exclusive kutularımız ücretli ve stoklarla sınırlıdır.

Hemen İncele